דק פרגולה - השוואת מחירים, פרגולות עץ, דקים, גדרות ועבודות עץ

האתר הגדול בישראל לבנייה בעץ: פרגולות, דקים ועץ
תמונות: סוגי פרגולות: מחירים: בנייה: חוקים:

פרגולה מעץ רב-שכבתי
פרגולה מעץ רב-שכבתי
פרגולה גושנית
פרגולה גושנית
עמודי עץ לפרגולה גושנית
עמודי עץ לפרגולה גושנית
פרגולה לבנה בארסוף
פרגולה לבנה בארסוף
קורה מוברשת של פרגולה
קורה מוברשת של פרגולה
קירוי במבוק לפרגולה גושנית
קירוי במבוק לפרגולה גושנית
בנייה קלה בעץ
בנייה קלה בעץ
קורות לפרגולות עץ במחסן
קורות לפרגולות עץ במחסן
בנייה קלה בעץ
בנייה קלה בעץ
פרגולה גושנית עם רגלי מתכת
פרגולה גושנית עם רגלי מתכת
חיתוך קורה של פרגולה גושנית
חיתוך קורה של פרגולה גושנית
פרגולה בשילוב רגלי אבן
פרגולה בשילוב רגלי אבן
פרגולות מעץ לבן גושני
פרגולות מעץ לבן גושני
קירוי פרגולות עם במבוק
קירוי פרגולות עם במבוק
פרגולה בגינה בהוד השרון
פרגולה בגינה בהוד השרון

פרגולות עץ - מחירים (המשך)

לחץ כאן לתחילת המאמר: מחיר פרגולות

סוג קירוי
ניתן לקרות פרגולות בדרכים שונות ביניהן:

  • הצללה באמצעות סרגלי עץ – עלות סרגלי העץ היא זולה מאחר ומדובר בחומר גלם זול יחסית. עלות העבודה יקרה יחסית מאחר וצביעתם והתקנתם של סרגלי העץ לוקחים זמן רב באופן יחסי.
  • הצללה באמצעות עצי במבוק – עלות עצי במבוק היא משתנה ותלויה בסוג הבמבוק שמשמש להצללה. טווח של מחירי במבוק הוא רחב יחסית בהתאם לסוג הבמבוק. עלות התקנת במבוקים היא זולה יחסית עקב הפשטות והזמן הקצר יחסית הדרושים לכך.
  • קירוי רעפים – מחיר של קירוי פרגולה ברעפים הוא פונקציה של סוג הרעפים אשר נע בטווח רחב מאוד של מחירים. בנוסף, בדרך כלל נעשה שימוש במרזבים מאלומיניום או חומר חלופי שגם להם יש מחירים בטווח רחב. לעיתים יש להשתמש בעצים עבים יותר לבניית הפרגולה,וזאת על מנת לתמוך במשקל הרב של הרעפים וגם לכך יש השפעה על מחיר הפרגולה. הרכבת רעפים היא פשוטה יחסית ולכן מחיר העבודה אינו צריך להיות מאוד גבוה, אך עם זאת בעלי מקצוע רבים לא אוהבים להתקין פרגולות עם רעפים ולכן דורשים מחיר גבוה.
  • קירוי באמצעות סנטף – סנטף הוא חומר יקר יחסית לעץ אך הוא מהווה פתרון קירוי זול יחסית לפתרונות קירוי אחרים. עלות התקנת סנטף היא פשוטה וזולה יחסית.
  • קירוי באמצעות פוליגל – פוליגל הוא חומר יקר יותר מאשר סנטף ובעל תכונות דומות (פוליגל פחות מרעיש כאשר יורד גשם בהשוואה לסנטף). לכן שימוש בפוליגל לצורך קירוי פרגולות הוא יקר יותר ביחס לשימוש בסנטף.
קירוי פרגולות באמצעות במבוק שטוח
קירוי פרגולות באמצעות במבוק שטוח
פרגולה תלויה / פרגולה עם עמודים
ההבדל במחירים של פרגולות תלויות לפרגולות עם עמודים נובע בשל שני רכיבים: מחיר חומרי גלם ומחיר עבודה.

מחיר חומר גלם – בדרך כלל עלותם של אמצעי החיבור של פרגולות תלויות הינו גבוה יותר ללקוח. זה נובע בשל השימוש במוטות חיבור ממתכת שהם יקרים בדרך כלל ביחס לעלות של שני עמודי פרגולה מעץ.

מחיר עבודה – בניית פרגולה תלויה הינה מורכבת מאוד ולעיתים לוקחת יותר זמן מאשר בניית פרגולה סטנדרטית עם עמודים. בעלי מקצוע רבים נוהגים לתמחר באופן יקר יותר פרגולות תלויות בשל הניסיון שנדרש לצורך בנייתן ובשל הסיכון שחל על בעלי המקצוע והאחריות שחלה עליהם.

לכן, ניתן לומר שבדרך כלל מחיר של פרגולה תלויה יהיה גבוה יותר מאשר מחיר של פרגולה סטנדרטית עם עמודים.

עיצוב פרגולות
ניתן לבנות פרגולות בעיצוב פשוט יחסית או לחילופין לבנות פרגולות בעלות עיצוב מורכב ויקר יותר. עיצוב פרגולות כולל בין השאר:
רגלי עץ מעוצבות לפרגולה בשילוב מאוררי תקרה
רגלי עץ מעוצבות לפרגולה בשילוב מאוררי תקרה
  • עיצוב המבנה הכללי של הפרגולות – למשל פרגולות מעוגלות או בצורות מיוחדות.
  • עיצוב קורות מסוימות – למשל גימור מיוחד לקורה הראשית או לקורות המשניות.
  • שימוש באלמנטים ממתכת – למשל כדי ליצור רושם של חיבורי ברזל עתיקים וכדומה.
  • צביעה – למשל שימוש בצבעים יקרים או בטכניקות צביעה יקרות, ביצוע הברשה לקורות של הפרגולה לפני הצביעה ועוד.
ככל שהפרגולה תהיה בעלת עיצוב מורכב יותר, כך מחיר הפרגולה יהיה גבוה יותר. מאחר ותחום העיצוב הינו רחב מאוד, לעיתים ניתן לקבל פרגולות עם עיצוב מיוחד במחירים שהם לאו דווקא יקרים. לכן, מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע בכל הנוגע לעיצוב ולהשפעתו על מחיר הפרגולה.

תוספות תאורה
כאשר בונים פרגולות ניתן לכלול במחיר העבודה תוספות של גופי תאורה. בעלי המקצוע עובדים עם חשמלאים ומסוגלים ליצור תאורה מובנית שמהווה חלק מבניית הפרגולות.

בדרך כלל הכנת תשתית תאורה של פרגולות היא לא יקרה וכרוכה בביצוע קידוחים והשחלת חוטי חשמל. בעלי מקצוע רבים לא מבקשים תוספת כסף על ביצוע קידוחים והשחלת חוטי חשמל בלבד.

אם כן, מה משפיע על מחיר פרגולות עם תוספת גופי תאורה? בדרך כלל מדובר בעלותם של גופי התאורה שהם יקרים מאחר והם מותאמים לשימוש מחוץ לבית. כמו כן, עלות עבודתו של חשמלאי מוסמך לצורך חיבור גופי התאורה לתשתית החשמל הביתית משפיעה אף היא על מחיר הפרגולה.

מאחר וחיבור של גופי תאורה של פרגולה הוא פשוט יחסית, ניתן לחסוך בעלותו על ידי פנייה לחשמלאי שנמצא באזור ולא מגיע במיוחד לביצוע העבודה. כך ניתן להוריד את מחיר הפרגולה.
שילוב גופי תאורים בתוך גוף פרגולות עץ
שילוב גופי תאורים בתוך גוף פרגולות עץ
סיכום

לסיכום, מחיר של פרגולות מושפע ממספר רב של גורמים ביניהם: גודל הפרגולה, גודל הקורות, סוג העץ, שיטות חיבור הפרגולה לקיר, סוג הקירוי וההצללה, סוג העיצוב והצביעה, תוספת של גופי תאורה ועוד. כל הגורמים הנ"ל משוקללים יחד כאשר נקבע מחיר לפרגולה.

לכן, מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע ולהבין יחד איתו אילו שיקולים חשובים יותר וחשובים פחות בנוגע לפרגולה ומהי השפעתם על המחיר. באופן הזה ניתן לבנות פרגולה שתענה על הצרכים במחיר שנמצא במסגרת התקציב.

בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגניםקבלת הצעת מחיר תוך שעה
השוואת מחירים לפרגולות
ללא עלות וללא התחייבות!צפון מרכז דרום
אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטים לשליחת תוכן פרסומי.

(באדיבות: כפרית חרשי עץ)

בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגנים

תנאי שימוש | צור קשר | פרסם אצלנו | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2015-2008 | טיפים | פרקט עץ אמיתי | פרגולות אלומיניום | סגירת מרפסת