דק פרגולה - השוואת מחירים, פרגולות עץ, דקים, גדרות ועבודות עץ

האתר הגדול בישראל לבנייה בעץ: פרגולות, דקים ועץ
תמונות: סוגי דקים: מחירים: בנייה: תחזוקה: מאמרים:

דק איפאה
דק איפאה
מחברים לבניית דק סמוי
מחברים לבניית דק סמוי
דק אורן בגינה
דק אורן בגינה
דק קומרו עם מעקה משולב
דק קומרו עם מעקה משולב
דק טיק
דק טיק
רגלי תשתית דקים בזפת
רגלי תשתית דקים בזפת
שימון דק קרולינה
שימון דק קרולינה
בניית דק איפאה
בניית דק איפאה
דק אירוקו
דק אירוקו
דקים סינטטיים
דקים סינטטיים
אריחי דקים מעץ טיק
אריחי דקים מעץ טיק
דק סינטטי בצבע לבן
דק סינטטי בצבע לבן
דק אורן מסביב לבריכה
דק אורן מסביב לבריכה
דק איפאה
דק איפאה
דק אורן מוגבה במרפסת
דק אורן מוגבה במרפסת

דק

בשנים האחרונות הולכת וגוברת הפופולאריות של משטחי דקים בארץ, כך שכיום ניתן לראות יותר ויותר דקים בכל המגזרים: דקים במגזר הפרטי וגם דקים במגזר העסקי. ענף הבנייה בעץ נמצא במהלך העשור האחרון בתהליך מואץ של פיתוח וגידול המתבטא בריבוי בעלי מקצוע וקבלני עץ הבונים דקים איכותיים.

אם בעבר היה נהוג לרצף משטחי חוץ באמצעות מרצפות, הרי שבשנים האחרונות הרבה אנשים בוחרים באופציה של דקים כפתרון האידיאלי עבורם.
מצבו העגום של משק המים הישראלי שלעיתים מחייב ייבוש מדשאות, תורם עף הוא להאצה בבניית דקים מעץ.
דק קרולינה בכפר שמריהו
דק קרולינה בכפר שמריהו
כיום הרבה מחסני עצים מספקים מוצרים חדשניים בתחום בניית דקים ומאפשרים בניית דקים מיוחדים ואיכותיים יותר. איכותם וניסיונם של בעלי מקצוע וקבלנים תורם אף הוא לפיתוחו של הענף.
דוגמאות לסוגי דקים מיוחדים הם: דקים עם ברגים סמויים (דק סמוי / דק ללא ברגים), דקים מחומרים סינטטיים (דקים פולימרים), דקים מעצים שעברו תהליכי עיבוד מיוחדים (דק במבוק), ועוד.

העץ כאמור הוא חומר גלם חזק ונוח לעבודה שמאפשר חופש פעולה נרחב בבניית דק. הודות לכך ניתן לבנות דקים מעוצבים ומורכבים בכל צורה, גובה וצבע – כל זאת הודות לתכונותיו של העץ.

  • מאמר: תכנון דקים – המאמר "תכנון דקים" מכיל מאמר מפורט על תכנון דקים. מאמר תכנון דקים מומלץ לכל מי שמעוניין בדק. מומלץ לקרוא את המאמר לפני הפנייה לבעל מקצוע / קבלן עבור קבלת הצעת מחיר.
  • מאמר: בניית דקים – המאמר "בניית דקים" מכיל סדרת מאמרים אודות תהליך בניית דקים. בין השאר ניתן ללמוד על כל שלבי בניית הדק, החל משלב בניית יסודות ותשתית של דקים ועד לשלב הגימור וצביעת הדק.
  • מאמר: צביעת דקים – המאמר "צביעת דקים" עוסק בעניין שימון דקים תוך שימוש בשמן דקים. שמן דקים הוא מוצר ייחודי שנועד במיוחד עבור צביעת דקים.

דקים הם משטחי טבעיים, "נעימים בעין" ומשתלבים בכל סביבת מגורים. כך לדוגמא ניתן לשלב משטחי דקים באמצע גינה, מסביב לבריכה או אפילו במרפסת של דירה או על גג של פנטהאוז.

דקים בניגוד למרצפות או משטח בטון דורשים תחזוק קבוע אחת לשנה לערך. בסופו של דבר עץ הוא חומר טבעי שמושפע מנזקי הזמן והסביבה ויש צורך בטיפול על בסיס קבוע על מנת לשמור על העץ שממנו כאמור בנוי הדק.

  • מאמר: חידוש דקים – המאמר "חידוש דקים" עוסק בטיפול השנתי שכדאי לתת לכל דק מעץ על מנת לשמור עליו ולהחזיר לו את המראה שהיה לו ביום שהדק נבנה.

קיימים מספר סוגים של עצים שמהם בונים דקים. הדקים הפופולאריים ביותר בארץ הם דק אורן ודק איפאה. מבין שני אלה דק אורן הוא פופולארי יותר וזאת בשל מחירו. לעומתו דק איפאה הוא איכותי יותר ויוקרתי יותר. ניתן לקרוא במאמר הבא על ההבדלים בין סוגי דקים שונים אשר ניתן להשיג בארץ:

דק טיק יוקרתי בהרצליה פיתוח
דק טיק יוקרתי בהרצליה פיתוח

קיים מגוון רחב של סוגי דקים מעץ שניתן לבנות בישראל וביניהם ניתן למצוא:
דקים סינטטיים: לאחרונה הגיעו לארץ מוצרי דקים שנקראים דקים פולימרים. דקים סינטטיים אלו הם בעלי תכונות מיוחדות שכוללות בעיקר עמידות גבוהה בפני פגעי מזג אויר ומזיקים. מחירם של דקים סינטטיים בארץ הוא עדיין גבוה בהשוואה לדקים מעץ.
בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגניםקבלת הצעת מחיר תוך שעה
השוואת מחירים לדקים
ללא עלות וללא התחייבות!צפון מרכז דרום
אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטים לשליחת תוכן פרסומי.

(באדיבות: כפרית חרשי עץ)

בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגנים

תנאי שימוש | צור קשר | פרסם אצלנו | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2015-2008 | טיפים | פרקט עץ אמיתי | פרגולות אלומיניום | סגירת מרפסת