דק פרגולה - השוואת מחירים, פרגולות עץ, דקים, גדרות ועבודות עץ

האתר הגדול בישראל לבנייה בעץ: פרגולות, דקים ועץ
תמונות: סוגי דקים: מחירים: בנייה: תחזוקה: מאמרים:

דק איפאה
דק איפאה
מחברים לבניית דק סמוי
מחברים לבניית דק סמוי
דק אורן בגינה
דק אורן בגינה
דק קומרו עם מעקה משולב
דק קומרו עם מעקה משולב
דק טיק
דק טיק
רגלי תשתית דקים בזפת
רגלי תשתית דקים בזפת
שימון דק קרולינה
שימון דק קרולינה
בניית דק איפאה
בניית דק איפאה
דק אירוקו
דק אירוקו
דקים סינטטיים
דקים סינטטיים
אריחי דקים מעץ טיק
אריחי דקים מעץ טיק
דק סינטטי בצבע לבן
דק סינטטי בצבע לבן
דק אורן מסביב לבריכה
דק אורן מסביב לבריכה
דק איפאה
דק איפאה
דק אורן מוגבה במרפסת
דק אורן מוגבה במרפסת

דק סינטטי: ידידותי לסביבה וידידותי לתחזוקה

הוא עמיד, לא דורש טיפול, קל לניקוי, נראה בדיוק כמו דק עץ מינוס הפגיעה באיכות הסביבה. רק אל תנסו להתקין לבד בבית. דק סינטטי, היכרות ומדריך

בברזיל נדרשה הממשלה להתערב ולווסת את כריתת עצי האיפאה המשמשים בין היתר לבניית דקים ורהיטים; בהודו ומיאנמר (בורמה בעבר) גרמה כריתת היתר לסכנת הכחדה של עץ הטיק; ובאפריקה, יערות שלמים של עצים המשמשים לתעשייה, כמו אירוקו וקומארו, נמצאים תחת סכנת הכחדה.

מגמת החזרה אל הטבע גורמת, בהפוך על הפוך, לפגיעה בו. כשכולם רוצים מזנון מעץ מלא בסלון, התוצאה היא ביקוש מוגבר, עלייה במחירי העץ, וכריתת יתר כדי לספק את צרכי השוק. ספק אם הכחדה של זני עצים ויערות שלמים עומדת לנגד עיניהם של אלה שבסך הכל רוצים לשים את הרגליים על דק עץ יפה.

הנקודה היא שכריתת יתר אינה עניין לממשלות זרות בלבד ויש לה השפעה מהותית על חיינו אנו. השמדת יערות גורמת להשפעות סביבתיות משמעותיות, כמו פגיעה באפקט החממה. ההערכה היא שכריתת יתר לבדה גורמת לשחרור של כ-20% מגזי החממה בעולם, מה שמתבטא בין היתר בהתחממות גלובלית.

תופעות סביבתיות חמורות נוספות הקשורות בהכחדת יערות הן הצפות וסחיפת קרקעות, כיון שהעצים מחזיקים את האדמה במקום, מונעים את סחיפתה ובכך מבטיחים ספיגה טובה של מי גשם וחלחולם למי התהום. וזה תמצית הפגיעה האקולוגית, ממש על קצה האצבע.

מה זה דק סינטטי (מרוכב)?
בנקודה הזו נכנס לחיינו הדק הסינטטי. סוג זה פותח כדי להעניק פתרון אקולוגי, נקי וירוק לאלו שרוצים דק יפה במראה עץ, אבל בלי לכרות עצים ולפגוע בסביבה.

דק סינטטי הוא פיתוח המבטא את מיטב הטכנולוגיה של המאה ה-21. הוא מיוצר מחומרים מרוכבים – שילוב של מספר חומרים שאינם מתלכדים לכדי חומר חדש אך שילובם ביחד יוצר מבנה משופר, חזק ואיכותי. לכן מכונה דק סינטטי גם "דק מרוכב".

דקים סינטטיים מורכבים בדרך כלל משילוב חומרים המכונה Wood Plastic Composite – עירוב של פולימרים וסיבים פלסטיים עם נסורת ועץ גרוס. במקרים רבים, מקור הפלסטיקה בחומרים ממוחזרים, מה שמוסיף על רמת האקולוגיות של סוג דק זה.

    יתרונות הדק הסינטטי
  • עמידות - זהו הדק העמיד ביותר בפגעי מזג האוויר. גשם, יובש, חום, קור, לחות, מלח מהים, רוחות צד, שמש ישירה – הדק הסינטטי צולח מכשולים אלה ללא שריטה או פגיעה קלה בגוון. בעוד שעץ נפגע ממזג האוויר, צבעו דהה והוא עלול להתנפח ולהיחלש עם השנים, דק סינטטי לא חש בפגעי מזג האוויר.
  • תחזוקה - כלום ושום דבר. אין צורך לשמן, לצבוע או לשפץ. בניגוד לעץ, הדורש תחזוקה מתמדת לאורך השנים, דק סינטטי אינו מצריך כל תחזוקה.
  • אסתטי - הביטו בתמונות של דק סינטטי. עכשיו, עם יד על הלב – רואים הבדל בינו לדק עץ?

  • התמונה באדיבות רועי אופק - הקמת דקים ועבודות עץ

  • לא אהוב על חרקים - עץ הוא בית גידול טבעי למזיקים וחרקים, פלסטיק לא. בחירה בדק סינטטי מרחיקה מכם מזיקים שונים, וזו אחת הסיבות לעמידות הגבוהה של סוג דק זה.
  • קל לניקוי - לוחות הדק מצופים בחומרים אטומים למים, כך שדבר לא נספג בדק. כל לכלוך ירד בקלות עם ספונג'ה פשוטה. קצת מים וסבון ושוב נקי פה.
  • אקולוגי - כבר אמרנו, אבל נזכיר שוב: שום עץ לא נכרת כדי להעמיד דק סינטטי מפואר.
התקנת דק סינטטי בגינה או בחצר דק סינטטי קל, פשוט ונוח להתקנה. בגדול, כל שנדרש הוא כלים ביתיים פשוטים כמו מסור, מקדחה ומברגה. ואכן, רבים מתפתים להתקין דק סינטטי בעצמם. לאחר מכן, רבים גם מצטערים על כך. לא ידעו שאפשר היה לחסוך בחומר, להסתיר ברגים, לפתור בעיות באופן אלגנטי יותר, לעקוף מכשולים.

הנקודה היא פשוטה: גם התקנת דק סינטטי היא עניין לאנשי מקצוע. רק מתקין בעל ניסיון יודע איך להתגבר על בעיות שרבים המנסים להתקין בעצמם נופלים בהן, או גרוע יותר – כלל לא יודעים שנפלו פה. את התוצאות של התקנה "ביתית" רואים בשטח, בדמות בסיסים רעועים, לוחות רופפים, אי התאמה בין החלקים ועוד צרות שמתקין היה נמנע מהן.

מספיק חסכתם בעץ. אל תחסכו בהתקנה מקצועית ואמינה, עם שרות ואחריות.
למידע נוסף אודות דקים סינטטים וייעוץ מקצועי - לחצו כאן
בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגניםקבלת הצעת מחיר תוך שעה
השוואת מחירים לדקים
ללא עלות וללא התחייבות!צפון מרכז דרום
אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטים לשליחת תוכן פרסומי.

(באדיבות: כפרית חרשי עץ)

בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגנים

תנאי שימוש | צור קשר | פרסם אצלנו | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2015-2008 | טיפים | פרקט עץ אמיתי | פרגולות אלומיניום | סגירת מרפסת