דק פרגולה - השוואת מחירים, פרגולות עץ, דקים, גדרות ועבודות עץ

האתר הגדול בישראל לבנייה בעץ: פרגולות, דקים ועץ
סוגי עצים: קניית עצים

לוחות דק אורן
לוחות דק אורן
חבילת דקים במחסן עצים
חבילת דקים במחסן עצים
עץ רב-שכבתי לפרגולה
עץ רב-שכבתי לפרגולה
שטיחי במבוק במחסן עצים
שטיחי במבוק במחסן עצים
לוחות דק במבוק מחורצות
לוחות דק במבוק מחורצות
פרגולה מעץ רב שכבתי
פרגולה מעץ רב שכבתי
שער כניסה מעץ אירוקו
שער כניסה מעץ אירוקו
מחסן עצים
מחסן עצים
בניית שלד עץ של וילה
בניית שלד עץ של וילה
קורה גושנית שעברה הברשה גסה
קורה גושנית שעברה הברשה גסה
סוגי במבוק לקירוי פרגולות עץ
סוגי במבוק לקירוי פרגולות עץ

מחסני עצים

מחסני עצים הם למעשה חנויות אשר ניתן לקנות בהן עצים ומוצרים נלווים לבניה בעץ המשמשים לכל מטרה. בשנים האחרונות, ככל שהשימוש בבנייה בעץ גדל בישראל, כך נפתחים מחסני עצים רבים יותר. כתוצאה מהמגמה שתוארה, ניתן למצוא כיום בישראל רשתות גדולות של מחסני עצים לצד מחסני עצים קטנים אשר הולכים ומתרבים. למעשה, אין צורך לנסוע רחוק כדי למצוא מחסן עצים ליד הבית.

במאמר ננסה לענות על מספר שאלות חשובות אשר קשורות במחסני עצים:
ערמות של עץ גושני במחסן עצים
ערמות של עץ גושני במחסן עצים
שאלה: אילו מוצרים ניתן לקנות במחסן עצים?

כיום, בכל מחסן עצים בישראל ניתן לרכוש עצים, חומרים, אביזרים נלווים וכלי עבודה:

עצים: במחסן עצים טיפוסי ניתן לקנות עצים המשמשים לכל סוג של בנייה בעץ, לרבות עצים עבור פרגולות עץ, דקים לגינה, גדרות עץ ואף ריהוט גינה. במחסני עצים קיים מגוון רחב מאוד של עצים, החל בקורות של עץ גושני, לוחות של דקים מעץ, דקים סינטטיים ועד לעצים בחיתוך מיוחד כגון סרגלי הצללה לפרגולות מעץ או לאטות לבניית רעפים על פרגולות.

חומרים ואביזרים נלווים: בכל מחסן עצים ניתן לרכוש בנוסף לעצים גם כלי עבודה ואביזרים נלווים. בין המוצרים שניתן למצוא נכללים: ברגים ייעודיים לדקים, ברגים רגילים, זויות ברזל, תושבות ברזל לבניית פרגולות, צבעים לעץ לתנאי פנים וחוץ, שמן דקים ועוד חומרי בניין רבים אשר אינם מתאימים רק לבנייה בעץ.

שאלה: האם כדאי לקנות עצים לבניית דקים במחסן עצים ולאחר מכן למצוא בעל מקצוע אשר ישתמש בהם לצורך בניית דק בביתי?

התשובה לשאלה זו היא חד משמעית לא!

אנו ממליצים לקנות עצים לבניית דקים במחסן עצים רק במידה ואתם עומדים לבצע את העבודה בעצמכם בשיטת עשה זאת בעצמך. הסיבה היא שבעלי מקצוע וקבלני עץ משיגים מחיר טוב יותר על חומרי הגלם שמשמשים לבניית דקים או פרגולות עץ.

במידה ולקוח מסוים קנה את לוחות הדקים במחסן עצים, ולאחר מכן התקין את הדקים בעצמו, אז הוא עשה עסקה משתלמת מאחר ומדובר בעסקת עשה זאת בעצמך.

שאלה: האם ניתן לדעת שהעצים שקניתי במחסן עצים הינם איכותיים?

מחסני עצים עובדים בשיתוף פעולה עם יבואני עצים שונים וכתוצאה מכך ניתן למצוא בישראל מגוון רחב של עצים ברמה שונה של איכות וגימור. מהסיבה הזו אנו ממליצים לקנות עצים לפרגולות או לדקים רק במחסן עצים אמין או מוכר כדי שנהיה בטוחים שאנו מקבלים חומרים איכותיים עם אחריות.

לצערנו קיימים בישראל מחסני עצים אשר מוכרים ללקוחות שלהם עצים מסוג אחד אך מחייבים אותם על עצים מסוג זול יותר מבלי שהלקוחות מודעים לכך. התופעה הזו מוכרת בעיקר בכל הנוגע לקניית דק איפאה. דק איפאה הוא דק עץ קשה, כבד ואיכותי אשר נקרא לעיתים איפאה טובקו. לצד דק איפאה טובקו קיימים עצים אשר דומים לו בתכונותיהם כגון דק קומרו ודק אירוקו אך דקים אלה הינם זולים יותר ביחס לאיפאה. חלק ממחסני העצים מכנים את דק הקומרו או דק האירוקו בשם איפאה שמפיין אשר יוצר בלבול בקרב לקוחות רבים.

שמענו כבר על לקוחות אשר רכשו דק איפאה במחסן עצים מפוקפק ולאחר מכן גילו שמכרו להם לוחות של דק קומרו אשר הינו זול יותר. הפתרון לטעמנו הוא לרכוש עצים במחסני עצים אמינים ובעלי שם מוכר. חשוב שיהיה למי לפנות במידה ותתגלה בעיה עם כלשהי עם העץ וחשוב לקבל אחריות על העץ.

שאלה: האם מחסני עצים מאפשרים החלפה של לוחות במידה וקיבלתי לוחות פגומים?

לשאלה הזו אין תשובה חד-משמעית מאחר והאפשרות להחליף קורות פגומות תלויה במה שהוחלט עליו במועד העסקה. לרוב עצים מגיעים בחבילות סגורות אשר כוללות גם לוחות פגומים. בדרך כלל כאשר אדם מזמין משלוח של לוחות לבניית דקים, מחסן העצים מעמיס את הלוחות מבלי לבדוק אותם אחד-אחד. כתוצאה מכך, כאשר מזמינים לוחות של דקים ממחסן עצים כמעט תמיד נמצא בחבילה שקיבלנו לוחות פגומים.

לוחות פגומים כוללים: לוחות אשר שינו את צבעם והתייבשו מאחר ועמדו חשופים לשמש בראש החבילה, לוחות סדוקים, לוחות עם עיניים שנפלו (במקרה של דק אורן), לוחות שהתעוותו או התפתלו, לוחות עם בעיה של הקצעה וכדומה.

שאלה: האם קיים פתרון לבעיית הלוחות הפגומים בעת בניית דקים?

הפתרון הוא להזמין יותר לוחות של דקים ממספר הלוחות אשר באמת דרוש לנו לבניית דק בביתנו. כמו כן, חשוב לסכם עם מחסן העצים ממנו רכשנו את הדקים שבסוף העבודה נוכל להחזיר לו את הלוחות אשר לא השתמשנו בהם או לחילופין את הלוחות הפגומים שהגיעו בחבילה. לרוב, סידור זה הינו מקובל.

כאשר קונים כמות קטנה של לוחות עץ, ניתן לבקש מהאחראי במחסן העצים שנבחר את לוחות העץ אחד-אחד. במקרה כזה, מומלץ להקדיש זמן ולבחון כל לוח בטרם נרכוש אותו, כדי שנקנה עצים ללא פגמים ותיחסך מאיתנו טרחה מיותרת להחליפם.
בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגניםקבלת הצעת מחיר תוך שעה
השוואת מחירים לעבודה בעץ
ללא עלות וללא התחייבות!צפון מרכז דרום
אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטים לשליחת תוכן פרסומי.

(באדיבות: כפרית חרשי עץ)

בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגנים

תנאי שימוש | צור קשר | פרסם אצלנו | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2015-2008 | טיפים | פרקט עץ אמיתי | פרגולות אלומיניום | סגירת מרפסת