דק פרגולה - השוואת מחירים, פרגולות עץ, דקים, גדרות ועבודות עץ

האתר הגדול בישראל לבנייה בעץ: פרגולות, דקים ועץ
פרגולות עץ
פרגולות עץ

דקים
דקים

השוואת הצעות מחיר
השוואת הצעות מחיר

השוואת מחירים בין בעלי מקצוע
השוואת מחירים בין בעלי מקצוע

מחסן עצים
מחסן עצים

בחירת בעל מקצוע

כשקונים מוצר כגון פלאפון או טלוויזיה, המחיר הוא לרוב השיקול המרכזי. בניגוד לכך, אין מחיר קבוע עבור פרגולה, דק או עבודה דומה. עבודות בעץ אינן מוצרים זהים כגון פלאפון או מכשיר טלוויזיה ולכן ישנם מספר שיקולים נוספים שצריכים להילקח בחשבון בבחירת בעל מקצוע:

מוניטין: מוניטין הוא גורם חשוב מאוד בבחירת בעל מקצוע. בסופו של דבר בעל מקצוע שנושא על גבו רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים הוא כנראה בעל מקצוע טוב. לכן, לא צריך להתבייש ולבקש לדבר עם לקוחות קודמים על מנת לחזק את הרושם.
בנייה קלה: בניית קירות של בית
בנייה קלה: בניית קירות של בית
איכות חומרים: מחיריהם של פרגולות או דקים יכולים להתייקר בצורה משמעותית כאשר משתמשים בחומרים באיכות גבוהה יותר בבנייתם. בשוק קיימים עצים באיכויות שונות ולפעמים הצעת מחיר זולה יכולה להעיד על שימוש בחומרי גלם פחות טובים. לכן מומלץ לשאול את בעל המקצוע על איכות העצים והחומרים שכלולים בהצעת המחיר שלו. עצים שמקורם במחסן עצים מוכר וידוע יהיו לרוב באיכות גבוהה ולכן אפשר לשאול גם היכן נרכשו העצים.

אמינות: פרגולות ודקים הם מוצרים שלפעמים דורשים טיפול נוסף זמן מה לאחר שכבר נבנו (לדוגמא: אטימה נוספת של הפרגולה). חשוב לבחור בבעל המקצוע שלא ייעלם לאחר קבלת הכסף אלא שיהיה שם עבורכם במידת הצורך. ניתן להתרשם שבעל מקצוע הוא אמין משיחה עם לקוחות קודמים שלו או אפילו משיחה עם בעל המקצוע עצמו ומפגישה עימו.

רעיונות לביצוע: כאשר מבקשים הצעת מחיר עבור עבודה מתוכננת (כגון פרגולה), כדאי להסביר לבעל המקצוע מה אתם מעוניינים להשיג מהעבודה, ובמקביל לתת לו חופש להציע רעיונות שונים לביצוע. לפעמים יהיה לבעל מקצוע רעיון שאולי לא חשבתם עליו ושיתרום לצרכים הדרושים מהעבודה. התייעצות עם מספר בעלי מקצוע תוכל להרחיב את הידע ולבסוף תוכלו לבחור בבעל המקצוע שנראה לכם הכי מתאים.

מחיר: מחיר הוא שיקול משמעותי בבחירת בעל מקצוע. בעלי מקצוע שונים מתמחרים את עבודתם בצורה שונה זה מזה. לא תמיד המחיר משקף את איכות העבודה (לשני הכיוונים). בכל קבלה של הצעת מחיר יש לזכור שהמחיר אינו סופי. תמיד אפשר לשאול בעל המקצוע "כיצד ניתן להוזיל את העבודה?" ויחד איתו לשנות את המפרט של ההצעה המקורית.
כאשר בעל מקצוע מסוים נתן הצעת מחיר זולה במיוחד, הדבר צריך להדליק אצלכם נורה אדומה. במקרה כזה כדאי לבחור בו אך רק במידה ואתם באמת סומכים עליו.
התקנת פרגולה גושנית על ידי בעל מקצוע
התקנת פרגולה גושנית על ידי בעל מקצוע
לסיכום: בבחירת בעל מקצוע יש לקחת בחשבון מספר שיקולים כגון אמינות,איכות חומרים, מחיר ועוד. בכל מקרה, הצעת מחיר עבור פרגולות, דקים ועבודות בעץ בכלל, אי אפשר לקבל כך סתם בטלפון. הצעת מחיר רצינית ניתן לקבל רק לאחר פגישה עם בעל המקצוע ולאחר שהיה בשטח וראה את הנתונים.
הקפידו להדגיש בפני בעל המקצוע את מה שחשוב לכם כלקוחות. תנו לבעל המקצוע את החופש הדרוש לו כדי ליצור תוכנית שתענה על הצרכים שלכם. עם זאת, סיגרו את הפרטים הקטנים כדי להימנע מאי הבנות.

רשימת מאמרים
בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגניםקבלת הצעת מחיר תוך שעה
השוואת מחירים לעבודה בעץ
ללא עלות וללא התחייבות!צפון מרכז דרום
אנו מתחייבים לא לעשות שימוש בפרטים לשליחת תוכן פרסומי.

(באדיבות: כפרית חרשי עץ)

בעלי המקצוע שלנו מקפידים על שלושה עקרונות:

מקצועיות

אמינות

מחירים הוגנים

תנאי שימוש | צור קשר | פרסם אצלנו | מפת אתר | כל הזכויות שמורות 2015-2008 | טיפים | פרקט עץ אמיתי | פרגולות אלומיניום | סגירת מרפסת